❗❗Cozmin Gușă dă cărțile pe față și îl numește pe „Guru” Georgescu un prezervativ politic uzat. Oare cei care i-au inventat nu se mai înțeleg între ei, sau le-a încurcat Dumnezeu „limbile” ca la Turnul Babel?! ❗❗De ce tocmai acum, după ce l-a susținut până în pânzele albe? S-o fi trezit Gușă la realitate văzându-i adevărata față, sau s-a prins în sfârșit că Georgescu nu este deloc ceea ce se dădea? 🤔👇
https://barfimnumuncim.ro/wp-content/uploads/2026/06/FB_IMG_1782640780940.jpg
720
587
C Ovidiu
https://secure.gravatar.com/avatar/a3b175cdb4f043afc979c62b5f605706ae3d3914bab9eb8a18c4a8fe553fc8a9?s=96&d=mm&r=g
Leave a Reply