720 587 C Ovidiu

❗❗Cozmin Gușă dă cărțile pe față și îl numește pe „Guru” Georgescu un prezervativ politic uzat. Oare cei care i-au inventat nu se mai înțeleg între ei, sau le-a încurcat Dumnezeu „limbile” ca la Turnul Babel?! ❗❗De ce tocmai acum, după ce l-a susținut până în pânzele albe? S-o fi trezit Gușă la realitate văzându-i adevărata față, sau s-a prins în sfârșit că Georgescu nu este deloc ceea ce se dădea? 🤔👇

Banner

Leave a Reply

    Back to top